Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Praca za granic traktorzysta przy zbiorze jab貫k
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 26/06/2018 09:21:02
3 tygodnie temu
Firma Euro Recruitment Consulting dzia豉 od 13 lat na tr鎩miejskim rynku us逝g doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy si w pozyskiwaniu polskich specjalist闚 na rynek wewn皻rzny i do kraj闚 Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszych klient闚 we Francji poszukujemy kierowcy ci庵nika przy zbiorze jab貫k.
Wymagania:
• komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka francuskiego
• prawo jazdy kat. B – mile widziane kat. T
• do鈍iadczenie przy zbiorach jab貫k lub innych owoc闚
• dyspozycyjno嗆 od 15 wrze郾ia do 15 grudnia
• dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o prac w okresie od wrze郾ia do grudnia
• zakwaterowanie
• pomoc w organizacji wyjazdu
Opis stanowiska:
• jazda traktorem
• mechaniczny zbi鏎 jab貫k
• drobne naprawy przy sprz璚ie mechanicznym

Osoby zainteresowane ofert prosimy o przes豉nie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
W tytule wiadomo軼i nale篡 poda numer referencyjny: zbiorjablek/fr/2018
Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si wy陰cznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla cel闚 rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z p騧n. zm.).

Kontakt:
ERC
Telefon:
587819111

Ods這n: 11
  Zobacz Katalog Koszali雟kich Wizyt闚ek

Szukaj Og這sze
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
KOSZALI垶KIE OGΜSZENIA
www.koszalin-ogloszenia.pl